Nasi Partnerzy

 

Nasi partnerzy

 

ENCON - Automatyka procesowa

 

ENCON to więcej niż sprzedaż i dystrybucja.

Jako jedyni w Polsce jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem, biurem inżynierskim (Solution Partner) oraz centrum szkoleniowym firmy Siemens. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, na bieżąco poszerzamy naszą działalność. Dystrybucja i sprzedaż komponentów automatyki przemysłowej uzupełniana jest wsparcim technicznym zapewnianym przez Pion Techniczny.

NASZ GŁÓWNY CEL:

  • SATYSFAKCJA KLIENTA
  • KOMPLEKSOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA
  • SZYBKA REAKCJA NA POTRZEBY KLIENTA
  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA
  • BUDOWANIE TRWAŁYCH RELACJI W RAMACH "PARTNERSKIEJ WSPÓŁPRACY"

 

Ofertujemy Państwu atrakcyjne ceny, wsparcie techniczne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny następujących producentów:

 

SIEMENS S7, styczniki, falowniki, HMI

Rozwiązania dla automatyki

Prowadzimy sprzedaż pełnej gamy produktów firmy Siemens dla automatyki: rozwiązania BMS, sterowniki (LOGO!, S7-200/300/400), panele operatorskie, SCADA, komputery przemysłowe, aparatura pomiarowa.

czytaj więcej...

softing_logo.png

Diagnostyka sieci PROFIBUS i PROFINET

Firma Softing dostarcza nowoczesne rozwiązania z zakresu diagnostyki sieci PROFIBUS i PROFINET.

czytaj więcej...

       
 AUER sygnalizacja w przemyśle

Technika sygnalizacji

Produkty firmy AUER to sprzęt przeznaczony do sygnalizacji: kolumny sygnalizacyjne, sygnalizatory dźwiękowe, urządzenia do stref Ex.

czytaj więcej...

helmholz_logo_web.gif

Teleserwis, komponenty PROFIBUS i PROFINET, 

Helmholz to niemiecki producent komponentów i rozwiązań z zakresu sieci PROFIBUS i PROFINET, teleserwisu, interfejsów do programowania i diagnostyki.

czytaj więcej.. .

       

CHLORIDE - zasilacze awaryjne UPS

Zasilanie awaryjne UPS

Zaawansowane systemy sterowania, komputery z systemami SCADA, sterowniki PLC i panele wymagają jakości i ciągłości zasilania.

czytaj więcej...

 HELUKABEL okablowanie i akcesoria kablowe

Kable i przewody

Helukabel to jeden z wiodących producentów kabli, przewodów oraz osprzętu. Popularne i wysokiej jakości okablowanie do zastosowań przemysłowych.

czytaj więcej...

       
 IBH interfejsy i oprogramowanie SIMATIC

Interfejsy, programy dla SIMATIC

IBHsoftec to producent interfejsów i konwerterów Ethernet dla SIMATIC S5/S7. Niezależny producent alternatywnego oprogramowania do diagnostyki i programwoania sterowników SIMATIC S5 i S7.

czytaj więcej...

 HARTING - złącza i komunikacja ethernet

Złącza przemysłowe i komunikacja

HARTING jest światowym liderem produkcji złącz dla przemysłu oraz elektroniki, producentem rozwiązań komunikacyjnych oraz systemów RFID.

czytaj więcej...  

       
 OEM AUTOMATIC wyposażenie automatyki

Produkty dla automatyki

OEM w swojej ofercie zawiera całą gamę produktów wyposazenia maszyn i szaf sterowniczych, a także elementy pneumatyki oraz silniki i motoreduktory małej mocy.

czytaj więcej...

 OMRON napędy, sterowanie, systemy wizyjne

Napędy, sterowanie, systemy wizyjne

Jako partner i integrator firmy OMRON oferujemy pełny zakres produktów: falowniki, systemy sterowania oraz systemy do kontroli wizyjnej.

czytaj więcej...

       

 

DZIAŁ DYSTRYBUCJI to jeden z filarów naszej firmy - prowadzimy autoryzowaną sprzedaż oraz kompetentne wsparcie inżynierskie. Nasi Klienci mogą polegać na fachowym doborze oraz krótkich czasach dostawy (magzyn). Jeśli istnieje taka potrzeba, nasi inżynierowie mogą przeprojektować Państwa aplikacje w sposób umożliwiający zastosowanie produktów oferowanych przez naszą firmę.

Naszym zadaniem jest zapewnienie Klientom profesjonalnej obsługi poprzez szybki i sprawny kontakt z handlowcami, maksymalne skrócenie czasu oczekiwania na ofertę, zapewnienie bezpieczeństwa Państwa danych i budowanie stałych realizacji prowadzących do Partnerskiej Współpracy.

Gwarantujemy profesjonalny przebieg negocjacji handlowych i wsparcie wykwalifikowanej kadry managerskiej i inżynierskiej. Wzajemne wsparcie obu działów - DYSTRYBUCJI i INŻYNIERSKIEGO - przyczynia się do wyróżnienia firmy ENCON na rynku automatyki jako firmy oferującej kompleksowe usługi w ramach łańcucha: PROJEKT - DOSTAWA - MONTAŻ - OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA. EFEKTYWNA KOMUNIKACJA WEWNĄTRZ FIRMY TO PRZEWAGA NAD KONKURENCJĄ I ZYSK DLA KLIENTA.

 

KONTAKT

Szczegółowe informacje i ceny dostępne po wysłaniu zapytania pod adres sprzedaz@encon.pl

 

 


 

projekt i realizacja: Departament Reklamy

© 2013 Encon.