Aktualności

Gazela Biznesu 2011 dla ENCON

Für diesen Inhalt steht leider keine Übersetzungen zur Verfügung. Originaltext wird angezeigt.

ENCON Gazelą Biznesu 2011 ENCON - Automatyka Przemysłowa

 

 

Miło nam poinformować Państwa, że spółka ENCON po raz kolejny została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu - tym razem za rok 2011.

To wyróżnienie, które daje nam satysfakcję z ciężkiej pracy, a dla naszych Klientów jest potwierdzeniem wyboru własciwego partnera.

 

Gniazdo Ethernet przemysłowy Ha-VIS preLink AP Box

Für diesen Inhalt steht leider keine Übersetzungen zur Verfügung. Originaltext wird angezeigt.

Gniazdo Ethernet przemysłowy Ha-VIS preLink

ENCON wprowadził do sprzedaży gniazda przemysłowe RJ45 HARTING Ha-VIS preLink AP Box.

HARTING Ha-VIS preLink AP Box to idealne rozwiązanie do zastosowania w obszarach o charakterze przemysłowym lub funkcjonalnym (magazyny, hale itp.). Gniazdo przemysłowe Ha-VIS preLink AP Box to odporna obudowa w wykonaniu przemysłowym IP 20/30 (Cat.6) do montażu na ścianach lub słupach. Wykorzystanie Ha-VIS preLink AP Box umożliwia instalację na szynach DIN EN 60715. Ha-VIS preLink składa się z dwóch sekcji obudowy oraz modułów preLink RJ45 HIFF. AP Box jest przygotowany do szybkiego i prostego montażu. Możliwość wprowadzenia przewodów zarówno od góry, jak i od dołu. Obydwa porty RJ45 są wyprowadzone pod kątem i mają przygotowane miejsce na opis.

 

Więcej informacji pod linkiem: HARTING Ha-VIS preLink AP Box

 

Wesołych Świąt

Für diesen Inhalt steht leider keine Übersetzungen zur Verfügung. Originaltext wird angezeigt.

Wesołych Świąt!
Korzystając z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom
najserdeczniejsze i szczere życzenia:
szczęścia, wiary, nadziei i pomyślności
oraz w każdym dniu Nowego Roku
wiele uśmiechu i radości!
Pracownicy i Zarząd ENCON Sp. z o.o.
 

Tester PROFIBUS-DP w trybie StandAlone

Für diesen Inhalt steht leider keine Übersetzungen zur Verfügung. Originaltext wird angezeigt.

  ENCON

 

Tester PB-T4 / BC-600 StandAlone Tester BC-600 (PB-T4) może pracować w dwóch trybach: w połączeniu z komputerem PC lub, co jest nowością, jako samodzielne urządzenie (tryb StandAlone). Urządzenie to pozwala w krótkim czasie uzyskać szczegółowe informacje o stanie sieci Profibus DP podczas normalnej pracy jak również w przypadku awarii, co jest szczególnie ważne dla służb utrzymania ruchu. Po darmowej aktualizacji oprogramowania tester zyskuje funkcjonalność która jest nowością na rynku przenośnych testerów Profibus, mianowicie możliwość wykonywania pomiarów i ich zapisu w pamięci wewnętrznej w celu późniejszej analizy na komputerze PC. Oznacza to, że w celu wykonania szybkiego sprawdzenia i oceny jakości pracy sieci Profibus wystarczy podłączyć tester i wykonać pomiar bez potrzeby używania komputera PC. Użytkownik zyskuje możliwość zapisania wyników pomiarów z dziesięciu testów. Dodatkowo tester może pozostać podłączony do sieci w celu rejestracji sporadycznych zakłóceń w postaci wykresu nawet przez 1000 godzin. Wyniki pomiarów zapisane w pamięci testera można w późniejszym czasie zaimportować do oprogramowania Profibus Diagnostics Suite celem szczegółowej analizy.

weiter …  
Ergebnisse 9 - 16 von 43

projekt i realizacja: Departament Reklamy

© 2013 Encon.