Projektowanie i diagnostyka sieci komunikacyjnych Profibus i Profinet - edycja 2015

Für diesen Inhalt steht leider keine Übersetzungen zur Verfügung. Originaltext wird angezeigt.

Szanowni Państwo,

Drugi cykl warsztatów  Projektowanie i diagnostyka sieci komunikacyjnych Profibus i Profinet, organizowanych wspólnie przez firmę SIEMENS i ENCON, już za nami..

W dniach 12-14 maja odwiedziliśmy Gdańsk, Łódź i Poznań, przedstawiając Państwu praktyczne informacje związane z projektowaniem, instalacją i diagnostyką sieci PROFIBUS oraz PROFINET. Podczas trzech dni zgromadziliśmy ponad 180 uczestników.

Najwyższy poziom spotkania gwarantowali prowadzący spotkanie trenerzy naszego CENTRUM SZKOLENIOWEGO  specjaliści w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnie doświadczenie praktyczne w zakresie systemów sterowania oraz sieci komunikacyjnych. Warsztaty były okazją do zapoznania się z nowoczesnymi narzędziami do diagnostyki sieci komunikacyjnych jak również do rozmowy na temat spotykanych przez użytkowników sieci problemów.

Ankiety przeprowadzone wśród uczestników spotkania oraz otrzymane od Państwa wiadomości potwierdzają, że warsztaty spotkały się z ogromnym uznaniem. Przykładem może być opinia jednego z uczestników podsumowująca warsztaty: " Bardzo praktyczne, pełne ciekawych jak i ważnych informacji. Prowadzący bardzo umiejętnie potrafił przekazać swoją wiedzę oraz doświadczenie".

Dziękujemy za udział w spotkaniach i tak wysoką ocenę przekazywanej przez nas wiedzy zapraszając jednocześnie do skorzystania z bogatej oferty szkoleniowej.


konferecja_profibus_profinet_maj_2015.jpg

 

 

projekt i realizacja: Departament Reklamy

© 2013 Encon.