OMRON Industrial Automation  logo.gif

CENTRUM NAPĘDÓW

 

Centrum Napędów powstało w odpowiedzi na zapytania i prośby naszych Klientów w zakresie użytkowania, serwisu i konfiguracji napędów elektrycznych. Podjęliśmy się udostępnienia informacji, wsparcia oraz dostępności do najnowszych rozwiązań związanych z techniką napędową dla szerokiego grona odbiorców. Naszym Klientom oferujemy jedynie sprawdzone rozwiązania o najwyższej gwarancji jakości.

 

Dlaczego OMRON?

Co odróżnia sprzęt firmy OMRON od innych marek, które występują na rynku? Po pierwsze jakość. Firma OMRON to japoński producent, który dla swoich wyrobów bez dodatkowych kosztów oferuje 3 lata gwarancji. Po drugie doświadczenie - firma OMRON istnieje na rynku od 1933 roku, czyli 75 lat. Po trzecie kompetencje. Nasi inżynierowie nabyli wiedzę podczas wielu wdrożeń i uruchomień, a ponad to regularnnie uczestniczą w szkoleniach i warsztatach.

 
75 lat istnienia firmy OMRON

 

 

Nasze główne cele:

  • pomoc 24h - magazyn części zamiennych, serwis,
  • dostęp do dokumentacji technicznej,
  • pomoc w doborze rozwiązań,
  • wsparcie podczas uruchomienia i projektu,
  • gotowe rozwiązania dla Klientów końcowych (dobór, montaż i uruchomienie aplikacji napędowych).
 25h

  

Jak oszczędzać energię

Częstym problemem zakładów produkcyjnych jest znaczne zużycie energii elektrycznej. Jak je ogranicznyć? Czy w prosty sposób można uzyskać znaczne oszczędności? Aby naszym Klientom w prosty sposób pomóc w rozwiązaniu tego zagadnienia przedstawiamy program oszczędności energii - proste narzędzie pozwalające na oszacowanie zysków.

 
Oszczędność energii

Program oszczędności energii 

Zużycie prawie połowy energii elektrycznej  Europy to energia przeznaczana do zasilania napędów, a prawie dwie trzecie z tego, to zużycie w przemysle. Wykorzystanie falowników do sterowania prędkością znacznie obniża koszty. Przedstawiamy państwu narzędzie, które pozwoli obliczyć szacunkowe oszczędności w zużyciu energii elektrycznej...

 

Podział kompetencji

Aby ułatwić Państwu uzyskanie informacji nasz serwis Centrum Napędów podzielono na kilka działów. W każdym z nich można znaleć komplet informacji z wybranego zakresu. Aby otworzyć informacje z danego działu wystarczy w poniższym menu kliknąć na tytuł działu lub zdjęcie, albo skorzystać z bocznego menu.

Jeśli uważają Państwo, że pewne dane wymagają uzupełnienia, prosimy o kontakt za pomocą formularza.

 

FALOWNIKI

Dział z informacjami o przekształtnikach częstotliwości. Znajdą tu Państwo informacje o rodzinach dostępnych falowników, najnowszych rozwiązaniach. Zestawienia produktów, łącza do dokumentacji technicznych. Wszystko co związane z falownikami.

 Falowniki

 

SERWONAPĘDY i KONTROLERY RUCHU

Dział z informacjami o serwonapędach i kontrolerach ruchu. Zestawienie ofertrowanych urządzeń, informacje związane z możliwościami zastosowania, karty katalogowe produktów, narzędzia pomocne w doborze i obliczeniu wymagań związanych z momentem.

 Serwonapędy

 

DO POBRANIA 

Tutaj można znaleźć do pobrania dokumenty związane z techniką napędową. Dokumentacje, schematy podłączeń, karty katalogowe, opisy przykładowych aplikacji. Dodatkowo umieszczono przydatne programy ułatwiające dobór napędów.

 dwnl_main.jpg


 

 

projekt i realizacja: Departament Reklamy

© 2013 Encon.